تماس با ما

شماره های تماس آتلیه عکاسی کودک و نوزاد نی نی گرافی (هیمن): 22500746 – 09123154301
email : Edrisi.nasim@gmail.com – Edrisi.jafar@gmail.com

مسیر 1  : خیابان پاسداران – پایین تر از اتوبان همت - خیابان شهید عراقی
مسیر 2 : سید خندان  - خیابان شهید عراقی
مسیر 3: اتوبان صیاد شیرازی – خیابان خواجه عبد الله - خیابان شهید عراقی

Email : Edrisi.nasim@gmail.com
Edrisi.jafar@gmail.com

جهت مشاهده نمونه عکسها به گالری عکس کودک و نوزاد مراجعه نمایید.
————————————————————–
یکی از مهمترین سئوالات درباره بهترین زمان عکاسی از کودک می باشد. در جواب می توان تقسیم بندی به شکل زیر را الگو قرار داد:
1- عکاسی از دوران بارادی که بهترین زمان آن در آغاز ماه هشتم می باشد، زمانکیه مادر توان کافی جهت عکاسی به مدت 2 تا 3 ساعت را داشته و از طرفی فرم بارداری در مناسب ترین حالت خود قرار دارد. آتلیه عکس بارداری هیمن زیر نظر نسیم یوسفی با کادر مجرب خانم در نهایت دقت، حوصله و امانت داری مدیریت می شود.
2- بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد تازه به دنیا آمده، 10 روز اول زندگی می باشد که در آن کودک در حالت خواب عکاسی می شود.
3- سه تا چهار ماهگی و زمانیکه که کودک بتواند در حالیکه بر روی شکم خوابیده به راحتی و بدون مشکل سر و گردن خود را بالا آورده و تحمل نگهداشتن سر به مدت چند دقیقه را داشته باشد.
4- شش تا هفت ماهگی و زمانیکه که کودک بتواند به راحتی نشسته و یا چهاردست و پا شود.
5- یکی از بهترین و طلایی ترین زمان ها برای عکاسی از کودک در حدود 8 تا 10 ماهگی می باشد که در آن کودک به ما عکس العمل نشان داده و خنده های زیبا و عمیقی دارد.
6- تولد یک سالگی
در تمامی موارد بالا بهترین ساعت بین 10 تا 11 صبح می باشد که البته با توجه به خلقیاتو ساعات خواب و بیداری هر کودک این زمان عوض می شود.
————————————————————–
آیا فایل های عکاسی شده تحویل می شود؟
فایل عکس ها پس از ادیت و ویرایش نهایی و چاپ، در یک صفحه اختصاصی به نام کودک و در سایز مناسب جهت استفاده در صفحات وبلاگ و اینترنت قرار گرفته و خانواده کودک می تواند با استفاده از کلمه عبور صفحه را مشاهده و از عکس ها استفاده کنند.
————————————————————–
معمولا چند ساعت زمان برای عکاسی نیاز است؟
ساعات عکاسی بسیار متفاوت بوده و کاملا به کودک و همکاری او وابسطه است و صد البته به تعداد عکسهایی که شما برنامه ریزی کرده اید. با این حال به طور متوسط بین 2 تا 4 ساعت زمان برای عکاسی نیاز است.

آتلیه عکس کودک و نوزاد هیمن – آتلیه کودک – آتلیه نوزاد – استودیو کودک – استودیو نوزاد – استودیو عکس کودک و نوزاد – آتلیه عکس کودک و نوزاد هیمن – نی نی – نی نی گرافی – عکس کودکان و نوزادان بامزه – آتلیه کودک و نوزاد هیمن – نسیم یوسفی – جعفر ادریسی – اولین زوج دوچرخه سوار دور دنیا – زوج ماجراجو – kids photography – newborn photography jafar edrisi – nasim yousefi – himan – himangroup.com himangroup – آتلیه عکس بارداری – بارداری – استودیو بارداری

Leave a Reply