۲۲۵۰۰۷۴۶ (021)

09123154301

09121385063

  • 1398-05-01

عکاسی کودک در طبیعت ، عکاسی کودک حرفه ای ، عکاسی در آتلیه کودک ، آتلیه کودک تهران ، آتلیه تخصصی کودک ، بهترین آتلیه کودک تهران

عکاسی کودک از گرایش های محبوب در عکاسی است. عکاسی کودک به صورت تخصصی و ویژه در آتلیه کودک انجام می شود. اما گاهی برای ثبت فریم های طبیعی می توان عکاسی کودک را در دل طبیعت با فضایی منحصر به فرد تجربه کرد. برای عکاسی کودک در طبیعت لازم است تا چند نکته را مد نظر داشته باشید تا بتوانید زیباترین قاب ها را ثبت کنید.
1. برای عکاسی کودک در طبیعت حتما به گروه سنی کودک توجه داشته باشید: برای مثال عکاسی کودک در طبیعت برای کودکان زیر دوسال مناسب نیست. شرایط محیطی می تواند فرایند عکاسی را برای شما با دشواری هایی موجه کند و کودک نتواند شرایط عکاسی در فضای باز را بپذیرد و با آن ارتباط برقرار کند. کودکان بالای 4/5 سال بهترین گروه سنی برای عکاسی کودک در طبیعت هستند. چرا که به خوبی راه میروند، خطر افتادن و یا آسیب دیدن برای آن ها بسیار کمتر است.
2. تا جایی که امکان پذیر است، محیط فضای باز را برای عکاسی کودک امن انتخاب کنید: امنیت خاطر کودک و والدین برای انجام عکاسی کودک بسیار حاءز اهمیت است. تا جای ممکن از انتخاب لوکیشن های خطر‌آفرین ببرای عکاسی کودک خودداری کنید.
3. شرایط جوی را از روز قبل از عکاسی، چک کنید: هواشناسی را دنبال کنید و آب و هوای روز عکاسی را برای عکاسی کودک در نظر بگیرید.