۲۲۵۰۰۷۴۶ (021)

09123154301

09121385063

  • 1398-01-24

ویژگی های یک آتلیه کودک خوب ، بهترین آتلیه کودک تهران ، آتلیه کودک خوب ، آتلیه تخصصی کودک تهران، آتلیه بارداری، آتلیه نوزاد

ویژگی های یک آتلیه کودک خوب
عکاسی کودک در آتلیه کودک یکی از گرایش های تخصصی در عکاسی است که به عکاسی از کودکان در گروه های مختلف سنی اختصاص دارد. اگر به دنبال عکاسی از کودکان تان در آتلیه کودک هستید، مطلب زیر را بخوانید و با ویژگی های مهمی که یک آتلیه کودک باید داشته باشد، آشنا شوید.
آتلیه کودک بهترین مکانی است که می توان لحظات خاطرانگیزی از کودکان در سنین مختلف - از نوزادی تا نوجوانی- ثبت نمود. ثبت بهترین قاب ها در آتلیه کودک بستگی به صمیمی بودن محیط آتلیه کودک و خود عکاس کودک دارد. برقراری ارتباط صمیمانه و دوستانه توام با حس امنیت خاطر، مهم ترین ملاکی است که یک کودک باید از محیط آتلیه کودک دریافت کند. عهکاس کودک در آتلیه کودک باید تیز بین باشد و در عکاسی سرعت عمل بالایی داشته باشد تا بتواند لحظه های ناب و بامزه کودک را با تمام شیطنت هایش در اوج زیبایی به تصویر بکشد. درواقع هنر و دقتی که عکاس کودک در آتلیه کودک استفاده میکند، امضای او در این کار است. توجه به دکوراسیون اختصاصی فضای آتلیه کودک برای عکاسی کودک بسیار در زیبا دیده شدن عکس ها تاثیرگذار است. مهم است تا در این زمینه یعنی انتخاب دکور برای عکاسی کودک، از سلیقه ها و علایق خانواده کودک جویا شوند و انتخاب دکور را با مشورت از آن ها برگزینند. برای انتخاب لباس کودک نیز لازم است تا با خانواده ها مشورتی صورت گیرد.