۲۲۵۰۰۷۴۶ (021)

09123154301

09121385063

  • 1397-08-14

هفت نکته طلایی در عکاسی کودک بخش سوم، بهترین آتلیه کودک، آتلیه تخصصی کودک، آتلیه نوزاد، آتلیه تخصصی نوزاد

5. حالت تمرکز خود را به دقت انتخاب کنید.
گرفتن سوژه‌های متحرک در آتلیه کودک و عکاسی کودک از هر نوع به تنظیم کردن دوربین ، آزمون و خطا نیاز دارد . اغلب دوربین‌ها دارای حالت های مختلف فوکوس هستند . یکی برای تمرکز مداوم یا ردیابی را انتخاب کنید . این به معنای آن است که دوربین زمانی که دکمه شاتر را نیمه فشار می‌دهید فوکوس نمی‌کند . در عوض ، هر شی متحرکی را که نزدیک‌تر و دورتر از شما هستند ، دنبال می‌کند . اگر دکمه شاتر را روی دوربین نگه دارید ، دوربین فوکوس می کند و اگر شی در حال حرکت به سمت شما باشد , برخی از دوربین‌ها سرعت خود را در مقابل آن‌ها پیش‌بینی می‌کنند تا زمانی که شاتر را کاملا فشار می دهید. تعداد زیادی از برندها و مدل‌های دوربین وجود دارد و هر کدام متفاوت هستند و گزینه های متفاوتی را ارائه می کنند، بنابراین نمی‌توانیم به شما بگویم که چه چیزی انتخاب کنید . فقط بدانید که هنگام عکاسی اجسام متحرک، گزینه ردیابی مهم است.
همچنین ممکن است بخواهید در حالت عکاسی سریع باشید یا با سرعت بالا عکس بگیرید . این زمانی است که شما شاتر را در تمام مسیر فشار می‌دهید و آن را نگه دارید ، دوربین چند عکس می‌گیرد. بیشتر SLRs ها این ویژگی را دارند اما در فریم در هر ثانیه متفاوت هستند . حتی سه فریم در ثانیه به شما گزینه‌های بیشتری نسبت به یک فریم در یک زمان می دهد.
6. احمق به نظر بیایید
بارها گفته شده که در طول جلسات با بچه‌ها خوب باشید، با آن‌ها شوخی کنید. چهره‌های احمقانه به خود بگیرید. با آنها عروسک بازی کنید. با آن ها با شن بازی کنید. اغلب ما در مورد شان و منزلت خود نگران هستیم و اینکه چطور " به نظر می‌رسیم " همه چیز را از پنجره دور بیاندازید و خود را رها کنید و کمی به خود اجازه دهید تا برای مدتی کمی احمق باشید. چه کسی می‌داند که شما می داند ممکن است واقعا سرگرمی کننده باشد.