۲۲۵۰۰۷۴۶ (021)

09123154301

09121385063

  • 1397-08-10

هفت نکته طلایی در عکاسی کودک بخش دوم، بهترین آتلیه کودک، آتلیه تخصصی کودک، آتلیه نوزاد، آتلیه تخصصی نوزاد

3. خودتان را به سطح آنها برسانید
وقتی که عکس‌های کوچکترها را با یک دیدگاه بزرگسالانه می‌گیرید ، آن‌ها را حتی کوچک‌تر نگاه می‌کنید . پایین آمدن به سطح آن‌ها ، شما را در زمین برابر می کند. با آنها در گلدان یا گودال ماسه بازی بروید ، از بالا به پایین نگاه نکنید روی زمین بخزید و کامیون بازی کنید.
به سطح واقعی آن‌ها بروید . شما همچنین می توانید مهارت های خود را در نگهداری دوربینتان و بازی کردن , رنگ‌آمیزی ، یا هر تعداد دیگر از چیزهای تعاملی را با همراه با کودکان روی دو زانوی خود انجام دهید.
4. استفاده از نور طبیعی و فلاش
۱. اگر نور کافی وجود نداشته باشد فلاش را اضافه کنید.
۲. اگر نور " خوب " نباشد
بخش اول یعنی به اندازه کافی روشن نیست کاملا واضح است. اگر دیافراگم روی لنز را به همان اندازه باز کنید خیلی تاریک است و شما هنوز یک سرعت شاتر را که آهسته‌تر از فاصله کانونی لنز تان است دارید. (بخش نکات را برای گرفتن عکس های واضح تر برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ببینید) این کمک می کند تا از یک لنز با یک دیافراگم بزرگ یا لنز زوم با فویل 8/2 (اما گران قیمت) و یا حتی بهتر از یک لنز با فویل 8/1 اصلی مانند دوربین دستی کوچک با فویل 8/1 و یا با فویل 8/1 85 میلی متری استفاده کنید.
اما در مورد بخش دو ، چه نور خوبی است ؟ از کجا می‌دانید که نور بدی دارید ؟
این بخش کمی ذهنی است اما وضعیت‌های نورپردازی شدید مانند نور پس‌زمینه ، یا نور اضافی قوی می تواند گاهی اوقات زمانی است که می خواهید فلش برای تعادل نور اضافه کنید یا به طور کامل نور طبیعی را تحت تاثیر قرار دهید. انتخاب دیافراگم بزرگ به ما اجازه می‌دهد تا از آن نور استفاده کنیم.