۲۲۵۰۰۷۴۶ (021)

09123154301

09121385063

  • 1397-08-10

یک روز در هیمن | شهرزاد

روز دوشنبه یکی از خاطره انگیزترین روزهای استودیو هیمن بود که شهرزاد کوچولی هفت روزه ی خندان و دوست داشتنی میهمان ما بود. نوزاد زیبا رو و نازنین با همکاری و همراهی خود باعث ثبت زیباترین ژستهای نوزادی خود شد.

گروه متخصص و حرفه ای هیمن پس از بررسی قابلیتهای شهرزاد عزیز اقدام به عکاسی در فضاهای طراحی شده خود نمود. شروع کار با ثبت عکس در جعبه و در آغوش گرفتن عروسک فانتزی بود که بسیار دلنشین هم بود. در ادامه عکاسی ساید و پروانه ای باعث بوجود آمدن شورو شوق وصف ناپذیری در استودیو بود. گروه اجرایی هیمن با اشتیاق در تلاش بودند تا تنوع پوزیشن و تغییرات جذاب چهره کودک را ثبت نماید. ورود خندان شهرزاد خانم به سطل قدیمی و گرفتن ژستی با وقار در کنار گلهای بهاری، زیبایی روز مارا دوچندان کرد.

خاطره انگیزترین بخش و بیشک پربارترین اتفاق این روز همراهی و مشارکت عکاسان برتر ونکوور کانادا بود. مرور اصول حرفه ای و بین المللی در زمینه عکاسی تخصصی نوزاد باعث بروزرسانی توان اجرایی گروه شد. لازم است از خانواده ی شهرزاد عزیز بابت توجه به نکاتی که قبل از عکاسی به آن اشاره شد و جزئی از ملزومات عکاسی نوزاد هست تشکر ویژه داشته باشیم چراکه باعث آرامش و همراهی بسیار ایده آل نوزاد عزیزمان گردید. توجه به خوراک و تغذیه مادر محترم در زمان شیردهی و آرامش او بیشک در این امر تاثیرگذار بوده است. ثبت عکس خانوادگی درزمان عکاسی نوزاد یکی از خاطرات تکرار نشدنی است که از دست دادن آن بسیار حصرت برانگیز خواهد بود و توصیه میکنیم هرگز این ثبت را از یاد نبرید. امید داریم با گذشت زمان گروه هیمن بخش کوچکی از خاطرات شیرین شهرزاد دوست داشتنی و خانواده مهربانش را به خود اختصاص دهد. آرزوی سلامتی و خوشبختی برای او داریم و عکاسی از زیباییهای اویکی دیگر از افتخاران ما خواهد بود.