۲۲۵۰۰۷۴۶ (021)

09123154301

09121385063

تاریخچه و فعالیت های آتلیه هیمن

هیمن بر گرفته از نامی کردی به معنای شکیبا ، موقر و تاثیر گذار ، نامیست که سالها پیش برای آتلیه تخصصی کودک ، نوزاد و بارداری در شمال شرق تهران برگزیده شد تا لحظه های شیرین و خاطره انگیز زندگی خانواده های ایرانی را به تصویر کشیده و ماندگار نماید.
عکاسی بارداری و نوزاد و در ادامه ی آن عکاسی کودک یکی از بهترین انتخاب خانواده هاست برای اینکه لحظه های انتظار و شادی ورود عضو جدید به خانواده را جشن گرفته، به تصویر کشیده و برای سالهای سال حفظ نمایند.

گروه تخصصی آتلیه هیمن بصورت خانوادگی مدیریت میشود و بیشک خودرا عضوی از خانواده شما تلقی خواهد کرد و خود را نسبت به کلیات کار متعهد میداند.
عشق به کودک، صبر و حوصله، خلاقیت، اشتیاق به ثبت لحظه های تکرار نشدنی و احترام و جلب رضایت شما عزیزان تعهد و مهمترین دغدغه ی ما در استودیو هیمن است.
بهترین تلاش ما در آتلیه عکس کودک هیمن بر این است که در نهایت آرامش، صبوری و با آغوش باز و امید به خداوند مهربان جوابگوی حسن انتخاب شما باشیم. کودکان جزء زیباترین مخلوقات خداوند میباشند که ثبت لحظات شادی آنها زیباترین اثر هنری در زندگی او و خانواده اش خواهد بود پس غافل شدن از این مهم، خانواده هارا در آینده دچار افسوس خواهد کرد.
لازم به ذکر است گروه تخصصی هیمن با جلوگیری از برخورد احساسی خانواده ها با مبحث عکاسی بهترین مشاوره و راهنمایی را در نحوه توجه به عکاسی سریالی کودک را خواهد داد. نگاه عاشقانه به عکاسی کودک و لذت بردن از شادی و طراوت کودکان و همچنین مشاهده رضایت خانواده ها از اثرات ثبت شده در آتلیه هیمن، بزرگترین لطف پروردگار به ما میباشد وسپاسگزار حسن انتخاب شما عزیزان میباشیم.
جهت سهولت در ارتباط با ما در کنار سایت آتلیه هیمن، راههای ارتباطی دیگری از جمله اینستاگرام، تلگرام و فیسبوک ، پینترست و گوگل پلاس نیز در نظر گرفته شده است.