۲۲۵۰۰۷۴۶ (021)

09123154301

09121385063

عکاسی تولد cake smash
عکاسی تولد از ماندگارترین عکس هایی است که می توانیم از فرزندانمان در اوج خلاقیت و زیبایی خلق کنیم.امروزه یکی از بهترین تصاویری که از تولد کودکان در آتلیه ها ثبت می شود، عکاسی تولد cake smash است.
اصطلاح cake smash به معنای بازی کردن و به هم ریختن کیک است.مادران عزیزی دوست دارند از لحظات واقعی بازی کودکان دلبندشان عکس هایی را در خاطرات ثبت کنند.عکاسی cake smash مناسب ترین نوع عکاسی در این زمینه است. کیک ها از متریال و مواد استاندارد زیز نظر متخصصان تهیه شده و هیچگونه ضرری برای کودکان عزیز ما نخواهد داشت. کیک ها متناسب با جنسیت کودکان و سلیقه مادران عزیز قابل انتخاب خواهند بود.

آتلیه تخصصی هیمن این افتخار را دارد تا بهترین و متفاوت ترین عکس ها را در حوزه تخصصی عکاسی کودک از فرشته های زمینی شا ثبت کند.

آتلیه هیمن آمادگی خدمت رسانی در زمینه عکاسی تخصصی کودک٬ نوزاد و بارداری را به خانواده های محترم در شمال تهران٬ شمال شرق تهران٬ پاسداران٬ شهید عراقی٬ فرمانیه… دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09121385063 و ۰۹۱۲۳۱۵۴۳۰۱ و ۲۲۵۰۰۷۴۶ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق اینستاگرام٬ تلگرام٬ فیسبوک با ما در ارتباط باشید.