۲۲۵۰۰۷۴۶ (021)

09123154301

09121385063

عکاسی سه ماهگی
در ادامه معرفی بخش های عکاسی سریالی کودک در آتلیه عکاسی هیمن، نوبت به بررسی زمان عکاسی سه ماهگی کوچولوهای عزیز میباشد. با گذر از دوران نوزادی کودک، بهترین زمان برای عکاسی، سه ماهگی کودکدلبندتان میباشد. کوچولوهای نازنین حالا به کارهای شما درست و حسابی واکنش نشان می‌دهد و اگر با او بازی کنید و اشیا را در مقابلش بگذارید یا تکان دهید حتما می‌خندند و حتی واکنش های جذاب و دلنشینی در چهره ی زیبا و رویاییشان بروز خواهند داد. پس تفاوت قابل توجهی رفتار و چهره کودکان نسبت به دوران نوزادی خود را خواهند داشت که گذر از ثبت آن در آینده مارا پشیمان خواهد کرد. در زمان عکاسی نوزادی، با توجه به ژست های در خواب و مفهومی کودک، آرامش دلنشینی با دیدن عکسها به شما دست خواهد داد که پس از ورود به عکاسی سه ماهگی این آرامش تبدیل به ذوق و بروز احساسات زیبای شما در زمان رویت عکسهای سه ماهگی دلبندتان خواهد بود. خنده های ارادی کودک، اخمهای دوست داشتنی و کنترل بهتر حرکات دست و پاهایش، صحنه های شیرینی را برای ثبت برای ما به ارمغان خواهد آورد. در زمان عکاسی سه ماهگی، توقع ژست گیری و حرکات خارق العاده نداشته باشیم. توان کودک نهایتا در زمان خوابیدن به شکم، کردن گیری به صورت کاملا کوتاه مدت میباشد که این خود کار عکاس را سخت خواهد کرد و تنها سرعت عمل میباشد که باعث ثبت بهترین لحظه ی کودک سه ماهه میباشد. اکثر پوزهای این دوره باید همخوانی با توان کودک را داشته باشد. پس بیشتر ژست ها شادیهای کودک بصورت خوابیده به پشت و یا به شکم میباشد. اجازه دهیم سریال عکاسی روال واقعی خودرا طی کند و عکاسی با پوزهای پیچیده و جلوتر از توان کودک را انجام ندهیم. در هیچ قسمت از سریال عکاسی کودک در آتلیه هیمن، عکاسی خانوادگی را فراموش نکنید که بی شک به همان میزان که دیدن عکسهای دلبندتان برای شما در این دوره شیرین و به یادماندنی خواهد بود، در آینده دیدن حضور و شادی شما در عکس برای فرزندتان دلچسب و قابل تحسین خواهد بود
آتلیه عکاسی هیمن این وظیفه را دارد با مشاوره و راهنمایی های لازم شما عزیزان را در امر عکاسی کودکان همراهی نماید. پس با کنترل احساسات خود در زمان عکاسی و انتخابی معقول و منطقی، هم تداوم سریال عکاسی کودک خود را خواهید داشت و هم با مدیریت هزینه های مربوط به عکاسی، عشق و علاقه خود را در ثبت لحظات شیرین فرزند دلبندتان دوچندان خواهید کرد.
استودیو هیمن آمادگی خدمت رسانی در زمینه عکاسی کودک٬ عکاسی نوزاد و عکاسی بارداری به خانواده های محترم در شمال تهران٬ شمال شرق تهران٬ پاسداران٬ شهید عراقی٬ فرمانیه و… دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۲۳۱۵۴۳۰۱ و ۲۲۵۰۰۷۴۶ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق اینستاگرام٬ تلگرام٬ فیسبوک با ما در ارتباط باشید.